Faqe Muzika

Radio-Besiana - Nuk Jemi Tė Parėt Por Jemi Nr ° 1 ° ..... Ju Dėshirojmė Caste Tė Kėndėshėm .... Ju Gjendeni Kėtu :

milenium


Radioja jon filloj me emitimin e emisioneve , Pas një Pauze të gjatë  me dat 20 / 09 / 2010 . Për një koh shum të shkurt, Radio-Milenium'it u bë shum i njohur si në diaspor ashtu edhe në vendlindje".Gjat kesaj kohe te shkurt stafi i Radio-Milenium'it me shum mund dhe njekohesisht me korektesi ariti qe sot te jet nder te paret. Por e gjith kjo nuk mbaron ketu, Radio-Milenium punon 24h per te krijuar gjithmon knaqesi dhe disponim per vizitoret e kesaj radioje. Planet e Radio-Milenium jan te shumta por me kalimin e kohes shpresojm qe te realizohen te gjitha, por njekohesish e gjith kjo nvaret edhe nga vet vizitoret e ketij vebi. ju deshirojm disponim te kendshem...


Reklama Juaj Këtu

Foto E Rastit

    http://img685.imageshack.us/img685/153/rumbumdumkumm.gif

Lidhu Në Radio-Besiana

    http://img689.imageshack.us/img689/3040/58804047.jpg

Pë Reklamat Tuaja

Në qoftë se keni ndonjë reklam kontakto në msn : info@radio-besiana.de.tl ... Ju Falemenderit për mirëkuptimin

Freski Rinore

    http://freskirinore.com/wp-content/themes/zenko-magazin/zenko/images/logo.jpg
=> Vuoi anche tu una pagina web gratis? Clicca qui! <=